SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Alışverişin Online Adresi
Alışverişin Online Adresi
Hakkımızda

Biz Kimiz ?

…..1961 yılında manifaturacı olarak başladığımız ticaret hayatına 1984 yılında beyaz eşya sektörüyle devam ettik. İlk olarak Bulancak Profilo Beyaz Eşya ana bayisi olarak sektörde adımızı duyurduk. Daha sonra yolumuza 1996 yılında Alman markası olan Siemens ana bayisi olarak siz değerli müşterilerimizle devam ettik. 1996 yılının sonlarına doğru inşaat sektörüne atıldık. Kurtoğlu Ticaret kalitesi ve tecrübesiyle yeni girdiğimiz bu sektörde emin adımlarla ilerledik. Lüks, konforlu ve güvenli yaşam alanları yapımında farklı projelerle ismimizi markalaştırmayı başardık.

…..2003 yılında Bosch Beyaz eşya ana bayisini şirket bünyemize katarak yolumuza siz değerli müşterilerimizle beraber emin adımlarla devam ettik.

…..2009 yılı itibariyle yapmış olduğumuz projelerle Kurtoğlu Ticaret markamızı Kurtoğlu Müteahhitlik olarak inşaat sektör haline getirdik ve bu sektörde yeni bir marka olduk.

…..Kurtoğlu Müteahhitlik ’in yapmış olduğu projeler, yapacağı projelere örnek teşkil etmektedir. 2010 – 2013 yılları arasında Giresun ili Bulancak ve Piraziz ilçelerinde inşaat sektörüne duyulan yoğun talep ve doğrultusunda yapmış olduğumuz projelerle siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştık. Bu çabamız sizlerden yoğun ilgi görmüştür.

…..Bizi markalaştıran siz değerli müşterilerimiz için yaptığımız projelerde en iyisini hedefledik. Kurtoğlu Müteahhitlik olarak bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırladığımız ve hazırlayacağımız konforlu, huzur veren ve gönül rahatlığıyla oturabileceğiniz yaşam alanlarında buluşmak dileğiyle.

Ömer Kurtoğlu
Yönetim Kurulu Başkanı

                 

 

 

Detaylı Bilgi İçin Firma Telefonumuz         0454 318 51 45

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et